Hakkımızda - Samsun Avukat Asena Cansu Urgancı

Hakkımızda

Samsun İlinde faaliyet gösteren Avukat Asena Cansu URGANCI 15.03.1991 doğumlu olup, stajını Samsun ilinde çeşitli hukuk bürolarında tamamladıktan sonra, bir süre bağlı çalışan avukat olarak devam etmiştir.  Avukat Asena Cansu URGANCI  Hukuk Bürosu; 2019 yılında kurulmuştur. 
 
Hukuk Davaları – Hukuki Danışmanlık – İcra Takibi alanlarında faaliyet göstermektedir. Hukuk büromuz,  Şirket Vekilliği, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku ve İcra İflas Hukuku başta olmak üzere, hukukun bir çok alanında faaliyet göstermekte, müvekkillerine hizmet sunmaktadır.
 
Avukat Avukat Asena Cansu URGANCI Hukuk Bürosu, Avukat Kadrosu ve tüm çalışanlarıyla birlikte saygın ve profesyonel olarak müvekkillerine hizmet vermektedir. Avukatlık hizmetini verirken, meslek etiği kurallarına uygun, müvekkil odaklı ilerlemektedir. Hizmet verirken; her zaman önceliğimiz müvekkili anlamak ve sorununa en kısa en etkili yoldan çözüm sunmaktır. Unutmayın ki avukata danışmamak daha pahalıya mal olabilir. Bu sebeple hukuki meselelerinizde mutlaka bir avukata danışıp, danışmanlık almanızda yarar vardır. 
 
Kurumsal, nitelikli ve seçkin bir ekipten oluşan 15 kişiyi aşkın kadrosuyla kendisiyle rekabet eden ve daima daha iyi hizmet vermeye odaklı hukuk büromuz her geçen gün daha iyisini hedeflemektedir.
Call Now Button